Jak pomagać w zbiórce środków ?

ZNAJDŹ KOORDYNATORA TWOJEGO WOJEWÓDZTWA I SKONTAKTUJ SIĘ Z NIM

-> kliknij tutaj

Tworzymy rezerwę środków ochrony osobistej, rękawiczek, maseczek oraz dezynfekcji dla szpitali w całej Polsce pod Patronatem Izby kosmetologów. W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 branża Beauty mając na uwadzę zdrowie - swoje i swoich klientów, była zmuszona zamnknąć swoje Gabinety. Postanowiliśmy jednak nie siedzieć bezczynnie i przychodzimy z pomocą dla jednostek szpitalnych, przekazując swoje zapasy środków ochrony osobistej, zapasów dezynfekcji, rękawiczek oraz maseczek dla najbardziej tego potrzebujących : pielęgniarek, lekarzy, sanitariuszy, ratowników medycznych, pielęgniarzy.

Lucyna łazarewicz - lorens

Pomysłodawczyni projektu
koordynator grupy ogólnopolskiej o nazwie :
Rezerwa śr. dezynfekcji/ rękawiczek/ Maseczek dla Szpitali w Calej Polsce

IZBA KOSMETOLOGÓW - PATRONAT

Izba Kosmetologów to pierwsza i – według naszej aktualnej wiedzy - jedyna w Polsce organizacja samorządu branżowego, formalnie reprezentująca interesy środowiska kosmetologicznego. Celem działalności Izby jest w szczególności działanie na rzecz uregulowania krajowego rynku usług estetycznych oraz uprawnień zawodowych kosmetologów, a także zasad wykonywania usług kosmetologicznych.